Valitse sivu

Tuomariohjelmat

Tuomariohjelma 2021: S-tuomarit

 

(päivitetty 17.5.)
PvmOtteluSarjaPelituomariSyöttötuomari
1.6. 18:00Manse PP – TahkoMSUHietanenKotiniemi
1.6. 18:00Pesä Ysit – TahkoNSUHenrikssonKäkönen
2.6. 18:00HP – JoMaMSUUurasjärviMoisio
2.6. 18:00KeKi – ViVeMSURautiainenVäisänen
2.6.18.00Ura-LippoMYPVeijolaSavukoski
2.6.18.00VäVi-UPVMYPA.LatvalaKivikoski
2.6. 18:00Fera – Manse PPNSUHeikkiläMäkinen
2.6. 18:00Kirittäret – SiiPeNSUKarjalainenBrandt
2.6. 18:00MyVe – PesäkarhutNSUHannulaLaukkanen
2.6. 18:00SMJ – JoMaNSURömpöttiMansikkamäki
3.6. 18:00Tahko – JymyJussitMSULaaksoMäkinen
3.6. 18:00KiPa – PattUMSUVilenMajanne
3.6. 18:00KoU – IPVMSUHirsimäkiMansikkamäki
3.6. 18:00SoJy – SiiPeMSULassilaVäisänen
3.6.18.00AA-LPMYPRantaniemiKivikoski
3.6.18.00Tarmo-LUMYPSirolaVikström
3.6.18.00PuPe-SiKiMYPPiiroinenRutanen
3.6. 12:00Tahko – RoihuttaretNSURantalaLahti
3.6. 18:00Virkiä – KeKiNSURömpöttiTimo
4.6. 18:00JoMa – KeKiMSUKuronenKutvonen
4.6. 18:00KPL – KaMaMSUNupponenMuurainen
4.6.18.00Lohi-APVMYPAumoBrandt
6.6.16.00ViVe – KiPaMSUSaaranenMarttala
6.6.17.00IPV – HPMSUVilenMajanne
6.6.17.00KaMa – SoJyMSUMustonenRitola
6.6.17.00PattU – Manse PPMSUHeininevaMäkynen
6.6.17.00SiiPe – KPLMSUKuronenKutvonen
6.6.14.00LU-UPVMYPKarjalainenBrandt
6.6.16.00Lippo-AAMYPSornikoskiP.Tikanmäki
6.6.16.00SiKi-UraMYPVeijolaSavukoski
7.6. 18:00JymyJussit – KoUMSUTervonenTimo
8.6. 18:00JoMa – TahkoMSUKaukovaltaKääriäinen
8.6. 18:00KeKi – KirittäretNSUHyvönenKorhonen
8.6. 18:00Manse PP – TahkoNSUPiiroinenRutanen
9.6. 18:00KoU – HPMSULaitioKiviniemi
9.6.18.00APV-AAMYPHirsimäkiMansikkamäki
9.6.18.00Ura-LUMYPJ.TikanmäkiSornikoski
9.6.18.00LP-TarmoMYPSirolaMäkinen
9.6. 18:00JoMa – Pesä YsitNSUHämäläinenKutvonen
9.6. 18:00Pesäkarhut – VirkiäNSURantalaLahti
9.6. 18:00Roihuttaret – MyVeNSUHeikkiläLaaksonen
9.6. 18:00SiiPe – SMJNSUHyvönenKorhonen
10.6. 18:00Tahko – IPVMSUHietanenKotiniemi
10.6. 18:00KiPa – SiiPe (Juva)MSUKuronenKutvonen
10.6. 18:00ViVe – KaMaMSUTervonenTimo
11.6. 18:00KaMa – ViVeMSUHirsimäkiMansikkamäki
11.6. 18:00KPL – JymyJussitMSUNupponenMuurainen
11.6. 18:00Manse PP – JoMaMSUAineEeva
11.6. 18:00PattU – KeKiMSUSaaranenMarttala
11.6. 18:00SoJy – KoUMSULassilaVäisänen
11.6.18.00PuPe-VäViMYPHämäläinenRothström
11.6. 18:00Kirittäret – Manse PPNSUHolopainenKutvonen
11.6. 18:00Pesä Ysit – FeraNSUKaukovaltaKääriäinen
11.6. 18:00Pesäkarhut – RoihuttaretNSUSirolaVikström
11.6. 18:00SMJ – VirkiäNSURantaniemiKivikoski
12.6.16.00HP – KPLMSUVilenMajanne
12.6.14.00Lohi-SiKiMYPPiiroinenRutanen
12.6.15.00AA-TarmoMYPJ.LatvalaMarttala
12.6.15.00UPV-LippoMYPJärriPalokari
12.6. 16:00SiiPe – KeKiNSUKarjalainenBrandt
12.6. 17:00JoMa – FeraNSUHyvönenKorhonen
13.6.17.00KeKi – Manse PPMSUTervonenTimo
13.6.17.00JymyJussit – SoJyMSULaitioKiviniemi
13.6.17.00SiiPe – KiPaMSUUurasjärviMoisio
13.6.14.00LU-SiKiMYPPiiroinenRutanen
13.6.14.00VäVi-PuPeMYPNeiglickHämeenniemi
13.6.15.00Tarmo-APVMYPHannulaLaukkanen
13.6.15.00Ura-LohiMYPSornikoskiP.Tikanmäki
13.6.15.00LP-LippoMYPLaaksoMäkinen
13.6. 16:00Roihuttaret – Pesä YsitNSUHenrikssonKäkönen
13.6. 17:00Manse PP – PesäkarhutNSURantalaLahti
13.6. 17:00MyVe – KirittäretNSUSirolaVikström
14.6. 18:00IPV – JoMaMSUKaukovaltaKääriäinen
15.6. 18:00KoU – TahkoMSULaitioKiviniemi
15.6. 18:00PattU – ViVeMSURautiainenRautiainen
15.6. 18:00SiiPe – HPMSULassilaVäisänen
15.6. 18:00Fera – SMJNSUHannulaLaukkanen
15.6. 18:00Tahko – MyVeNSUHenrikssonKäkönen
15.6. 18:00KeKi – JoMaNSUVeijolaSavukoski
15.6. 18:00Virkiä – SiiPeNSURantaniemiKivikoski
16.6.18.00LU-PuPeMYPNupponenMuurainen
17.6. 18:00HP – IPVMSUMustonenRitola
17.6. 18:00Tahko – KiPaMSURantalaLahti
17.6. 18:00JoMa – SoJyMSUVilenMajanne
17.6. 18:00KeKi – KaMaMSURautiainenRautiainen
17.6.18.00APV-LPMYPNeiglickHämeenniemi
17.6.18.00VäVi-LippoMYPRömpöttiJussila
17.6. 18:00Kirittäret – KeKiNSUAumoBrandt
18.6. 18:00KoU – ViVeMSULaaksoMäkinen
18.6. 18:00KPL – Manse PPMSUAineEeva
18.6.18.00AA-UPVMYPA.LatvalaKivikoski
18.6.18.00PuPe-TarmoMYPHolopainenKutvonen
18.6. 18:00Manse PP – SMJNSUKarjalainenBrandt
18.6. 18:00Pesäkarhut – Pesä YsitNSUHeikkiläLaaksonen
19.6. 15:00KaMa – SiiPe (Pomarkku)MSULaitioKiviniemi
19.6. 15:00KiPa – JymyJussitMSUNupponenMuurainen
19.6.16.00SoJy – KeKiMSURautiainenRautiainen
19.6.16.00LP-UraMYPHietanenT.Harju
19.6.17.00Lippo-LohiMYPVeijolaSavukoski
19.6. 15:00Virkiä – RoihuttaretNSUJ.LatvalaMarttala
19.6. 16:00SiiPe – MyVeNSUSornikoskiP.Tikanmäki
19.6. 17:00JoMa – TahkoNSUHämäläinenKutvonen
19.6. 18:00Fera – Pesä YsitNSUHeikkiläLaaksonen
20.6. 16:00Tahko – KPLMSUAineEeva
20.6.16.00ViVe – HPMSUHirsimäkiMansikkamäki
20.6. 17:00IPV – JymyJussitMSUMustonenRitola
20.6. 17:00Manse PP – SiiPeMSUUurasjärviMoisio
20.6. 17:00PattU – KoUMSULassilaVäisänen
20.6.16.00APV-LUMYPJ.LatvalaMarttala
20.6.16.00SiKi-LohiMYPSaaranenKuisma
20.6.16.00UPV-UraMYPHenrikssonKäkönen
20.6. 14:00SiiPe – TahkoNSUHyvönenKorhonen
20.6. 17:00KeKi – MyVeNSUJ.TikanmäkiSornikoski
20.6. 17:00SMJ – RoihuttaretNSUA.LatvalaKivikoski
21.6. 18:00KeKi – JoMaMSUSaaranenMarttala
22.6. 18:00IPV – Manse PPMSUKaukovaltaKääriäinen
22.6. 18:00KiPa – SoJyMSUKuronenKutvonen
22.6.18.00Tarmo-VäViMYPSirolaVikström
22.6. 18:00JoMa – PesäkarhutNSUAumoBrandt
22.6. 18:00Kirittäret – SMJNSUPiiroinenRutanen
23.6. 18:00JoMa – KoUMSUNupponenMuurainen
23.6. 18:00KaMa – KPLMSUMustonenRitola
23.6. 18:00JymyJussit – TahkoMSUHeininevaMäkynen
23.6. 18:00SiiPe – PattUMSUHirsimäkiMansikkamäki
23.6.18.00Lohi-PuPeMYPHolopainenRothström
23.6.18.00SiKi-AAMYPVeijolaSavukoski
23.6. 18:00Tahko – Manse PPNSURantalaLahti
23.6. 18:00KeKi – SiiPeNSUSaaranenKuisma
23.6. 18:00MyVe – VirkiäNSUHeikkiläEeva
23.6. 18:00Pesä Ysit – PesäkarhutNSUVilenMajanne
23.6. 18:00Roihuttaret – FeraNSUHannulaLaukkanen
28.6. 18:00SoJy – PattUMSUHeininevaMäkynen
29.6. 18:00KPL – IPVMSUHietanenKotiniemi
29.6. 18:00Manse PP – KeKiMSULaaksoMäkinen
29.6. 18:00JymyJussit – KaMaMSUTervonenTimo
29.6.18.00PuPe-AAMYPHolopainenKutvonen
29.6. 18:00UPV-VäViMYPJärriPalokari
30.6. 18:00HP – TahkoMSUKaukovaltaKääriäinen
30.6. 18:00IPV – KiPaMSUMustonenRitola
30.6. 18:00ViVe – SoJyMSUHeininevaMäkynen
30.6.18.00LU-TarmoMYPKarjalainenRothström
30.6. 18:00Manse PP – FeraNSUSirolaVikström
30.6. 18:00Pesäkarhut – SiiPeNSUHannulaLaukkanen
30.6. 18:00Roihuttaret – TahkoNSUHietanenT.Harju
30.6. 18:00SMJ – Pesä YsitNSURömpöttiKiviniemi
1.7. 18:00JoMa – PattUMSUNupponenMuurainen
1.7.18.00Lippo-SiKiMYPSaaranenKuisma
1.7. 18:00Virkiä – Pesä YsitNSUA.LatvalaKivikoski
2.7. 18:00Tahko – ViVeMSULaaksoMäkinen
2.7. 18:00KaMa – JymyJussit (Ikaalinen)MSUUurasjärviMoisio
2.7. 18:00KeKi – KPLMSULassilaVäisänen
2.7. 18:00KiPa – HPMSUVilenMajanne
2.7. 18:00KoU – SiiPeMSUHeininevaMäkynen
2.7.18.00APV-PuPeMYPRömpöttiMansikkamäki
2.7.18.00VäVi-LPMYPNeiglickHämeenniemi
2.7. 18:00Kirittäret – JoMaNSUKarjalainenBrandt
2.7. 18:00Manse PP – MyVeNSUHeikkiläEeva
3.7. 17:00JoMa – Manse PPMSUKuronenKutvonen
3.7. 17:00PattU – KPLMSUHeininevaMäkynen
3.7.14.00Lohi-LUMYPKarjalainenBrandt
3.7.15.00AA-VäViMYPA.LatvalaKivikoski
3.7.15.00Tarmo-UraMYPRantalaLahti
3.7.17.00SiKi-UPVMYPSornikoskiP.Tikanmäki
3.7.16.00SiiPe – RoihuttaretNSUHämäläinenRothström
3.7. 18:00Fera – KeKiNSUHannulaLaukkanen
4.7. 16:00SoJy – KaMaMSULassilaVäisänen
4.7. 17:00HP – KoUMSUAineEeva
4.7. 17:00KiPa – Manse PPMSUKaukovaltaKääriäinen
4.7. 17:00SiiPe – KeKiMSUTervonenTimo
4.7.15.00LP-APVMYPHenrikssonKäkönen
4.7.16.00Lippo-UPVMYPSaaranenKuisma
4.7. 13:00JoMa – Roihuttaret (Kitee)NSUHolopainenKutvonen
4.7. 17:00Tahko – SMJNSURantalaLahti
4.7. 17:00Virkiä – PesäkarhutNSULaitioKiviniemi
4.7. 17:00MyVe – KeKiNSUHeikkiläLaaksonen
4.7. 17:00Pesä Ysit – Manse PPNSUVilenMajanne
5.7. 18:00ViVe – JymyJussitMSUHirsimäkiMansikkamäki
6.7. 18:00JoMa – HPMSUVilenMajanne
6.7. 18:00PattU – TahkoMSUSaaranenMarttala
6.7. 18:00Fera – VirkiäNSUAineEeva
7.7. 18:00KeKi – TahkoMSULaitioKiviniemi
7.7.18.00KoU – KiPaMSUUurasjärviMoisio
7.7. 18:45IPV – SiiPeMSUHietanenKotiniemi
7.7.18.00APV-TarmoMYPTervonenTimo
7.7.18.00Ura-SiKiMYPNeiglickHämeenniemi
7.7.18.00LU-LPMYPKarjalainenBrandt
7.7.18.00PuPe-LippoMYPHyvönenKorhonen
7.7.18.00UPV-LohiMYPPalokariYli-Jokipii
7.7. 18:00Tahko – Pesä YsitNSUHeikkiläLaaksonen
7.7. 18:00Manse PP – SiiPeNSUPiiroinenRutanen
7.7. 18:00MyVe – SMJNSUJärriMäkinen
8.7. 18:00KaMa – KiPaMSUAineEeva
8.7. 18:00JoMa – VirkiäNSUHämäläinenRothström
8.7. 18:00Roihuttaret – KirittäretNSUHietanenT.Harju
9.7. 18:00KPL – SoJyMSUKuronenKutvonen
9.7. 18:00Manse PP – IPVMSUHietanenKotiniemi
9.7. 18:00JymyJussit – JoMaMSULaaksoMäkinen
9.7. 18:00ViVe – PattUMSUTervonenTimo
9.7. 18:00Lippo-VäViMYPSaaranenKuisma
9.7. 18:00Tahko – KirittäretNSURantalaT.Harju
9.7. 18:00Pesä Ysit – MyVeNSUHenrikssonKäkönen
9.7. 18:00Pesäkarhut – FeraNSUPalokariYli-Jokipii
10.7. 15:00KiPa – KoUMSURautiainenRautiainen
10.7. 16:00Tahko – KeKiMSUAineEeva
10.7. 14:00LU-LohiMYPKarjalainenBrandt
10.7. 15:00Ura-APVMYPRantaniemiKivikoski
10.7. 16:00LP-PuPeMYPHannulaLaukkanen
10.7. 17:00SiKi-VäViMYPLassilaVäisänen
10.7.13.00KeKi – RoihuttaretNSUHyvönenKorhonen
10.7. 16:00SiiPe – Manse PPNSUJ.TikanmäkiSornikoski
10.7. 17:00JoMa – MyVeNSUHolopainenRothström
11.7. 16:00SoJy – Manse PPMSULaitioKiviniemi
11.7. 17:00HP – KeKiMSUUurasjärviMoisio
11.7. 17:00IPV – KoUMSUMustonenRitola
11.7. 17:00JoMa – KPLMSUKaukovaltaKääriäinen
11.7. 17:00PattU – KaMaMSUSaaranenMarttala
11.7. 17:00SiiPe – JymyJussitMSURautiainenRautiainen
11.7. 15:00UPV-PuPeMYPHenrikssonKäkönen
11.7. 17:00KeKi – Manse PPNSUSornikoskiP.Tikanmäki
11.7. 17:00Virkiä – FeraNSURantaniemiKivikoski
12.7. 18:00Kirittäret – TahkoNSUAumoYli-Jokipii
13.7. 18:00IPV – KaMaMSUNupponenMuurainen
13.7. 18:00KPL – HPMSUMustonenRitola
13.7. 18:00SoJy – KiPaMSUSaaranenMarttala
13.7. 18:00ViVe – SiiPeMSUHeininevaMäkynen
13.7. 18:00SMJ – PesäkarhutNSUA.LatvalaKivikoski
13.7. 18:00SiiPe – VirkiäNSUPiiroinenRutanen
14.7. 18:00Tahko – JoMaMSUAineEeva
14.7. 18:00JymyJussit – Manse PPMSUHirsimäkiMansikkamäki
14.7.18.00APV-UraMYPRömpöttiMäkynen
14.7.18.00Tarmo-PuPeMYPHannulaLaukkanen
14.7. 18:00Lohi-LPMYPAumoBrandt
14.7. 18:00VäVi-SiKiMYPJ.LatvalaMarttala
14.7. 18:00Fera – MyVeNSUPalokariYli-Jokipii
14.7. 18:00JoMa – KeKiNSUHämäläinenRothström
15.7. 18:00KaMa – PattUMSULaaksoMäkinen
15.7.18.00AA-LippoMYPRantaniemiKivikoski
15.7. 18:00Kirittäret – Pesä YsitNSUAumoBrandt
15.7. 18:00Virkiä – Manse PPNSUNeiglickHämeenniemi
16.7. 18:00HP – KiPaMSUKaukovaltaKääriäinen
16.7. 18:00KeKi – IPVMSURautiainenRautiainen
16.7. 18:00KoU – SoJyMSUTervonenTimo
16.7. 18:00Manse PP – KPLMSUHietanenKotiniemi
16.7. 18:00JymyJussit – ViVeMSULaitioKiviniemi
16.7. 18:00SiiPe – JoMaMSUNupponenMuurainen
16.7. 18:00MyVe – TahkoNSURantalaLahti
16.7. 18:00Pesä Ysit – KirittäretNSUVilenMajanne
16.7. 18:00Roihuttaret – PesäkarhutNSUMustonenT.Harju
17.7. 16:00Tahko – HPMSUUurasjärviMoisio
17.7.17.00PattU – IPVMSULassilaVäisänen
17.7.15.00Ura-UPVMYPSaaranenKuisma
17.7. 15:00VäVi-APVMYPRömpöttiTimo
17.7.17.00SiKi-LPMYPVeijolaSavukoski
17.7. 16:00KeKi – FeraNSUSornikoskiP.Tikanmäki
17.7. 16:00Manse PP – JoMaNSUJärriMäkinen
18.7. 14:00JoMa – JymyJussitMSUKuronenKutvonen
18.7. 16.00ViVe – Manse PPMSULaaksoMäkinen
18.7.17.00KoU – KeKiMSUHirsimäkiMansikkamäki
18.7.12.00LU-AAMYPPiiroinenRutanen
18.7.17.00Lippo-LPMYPRautiainenRautiainen
18.7.17.00PuPe-LohiMYPHämäläinenRothström
18.7. 16:00Roihuttaret – Manse PPNSUHenrikssonKäkönen
18.7. 17:00Tahko – VirkiäNSUMustonenYli-Jokipii
18.7. 17:00SiiPe – FeraNSUKarjalainenBrandt
18.7. 17:00SMJ – KeKiNSUNeiglickHämeenniemi
18.7. 18:00Pesäkarhut – JoMaNSUHeikkiläLaaksonen